Szczegóły oferty

Blacharz - dekarz

Adam Heryk Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne "HERYK"

OFERTA NIEAKTUALNA

chorzów, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-14

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Blacharz - dekarz - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wymagane uprawnienia: brak przeciwskazań do wykonywania pracy na tym stanowisku
  • Prawo jazdy kat B - dodatkowe - umiejętności: praca na wysokości - inne zawody: Blacharz budowlany
  • Dekarz*
  • Może byc też osoba która pracowała jako pomocnik blacharza - dekarza

Zakres obowiązków:

  • prace blacharskie, dekarskie na dachach (budynki zabytkowe)

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).