Szczegóły oferty

IMAGENE.ME S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie

Data dodania:
2018-12-20

Data pierwszej publikacji:
2018-12-14

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-17

Data wygaśnięcia:
2019-01-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
4000 - 6000 PLN

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Biotechnolog - obrazek nagłówkowy

W związku z dynamicznym rozwojem firma

IMAGENE.ME SA

działająca w branży medycyny spersonalizowanej/biotechnologicznej/IT
poszukuje do biura w Tychach osób na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice
Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

ZAKRES ZADAŃ:

  • wyszukiwanie i interpretacja informacji pozyskanych z literatury naukowej oraz baz danych, dotyczących wpływu wariantów genetycznych na cechy fenotypowe u człowieka
  • opracowywanie informacji w postaci rekordów w bazie danych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe magisterskie lub doktorat; preferowane kierunki: biologia, biotechnologia, bioinformatyka lub pokrewne
  • preferowana specjalność: genetyka, biologia medyczna, diagnostyka medyczna
  • znajomość zagadnień dotyczących oceny związku wariantów genetycznych z cechami fenotypowymi, w szczególności z procesami chorobowymi u człowieka
  • umiejętność wyszukiwania i interpretacji informacji biologicznych pozyskanych z literatury naukowej oraz baz danych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra obsługa komputera, w tym szczególnie umiejętność pracy z prostymi bazami danych oraz arkuszem kalkulacyjnym (np. MS Excel)
  • zaangażowanie w pracę, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie 2500-4500 zł netto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ambitną i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie biotechnologicznej
  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.