Podstawowe informacje

Bibliotekarz

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Pols

OFERTA NIEAKTUALNA

Koszalin, Zachodniopomorskie

Data publikacji:
02-11-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 1500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Bibliotekarz

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • Wykształcenie co najmniej średnie, doświadczenie w zawodzie, umiejętność oceny wartości poszczególnych tytułów przyjmowanych do biblioteki oraz znajomość zagadnień ściśle merytorycznych, umiejętność obsługi edytorów tekstu i arkuszy kalkulacyjnych ( MS Office), mile widziana umiejętność obsługi programu SOWA

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie zbiorów bibliotecznych w sposób formalny jak i rzeczowy, obsługa czytelników, ewidencjonowanie zbiorów

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.cos.strazgraniczna.pl/cos/o-nas/praca Dodatkowe informacje: praca w godz. od poniedziałku do piątku w godzinach: I zmiana 7:30 - 15:30, we wtorek, środę i czwartek, II zmiana 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku w godz. I zmiana 7:30 - 15;30, we wtorek, środę i czwartek II zmiana 10:00 - 18:00 wynagrodzenie: 1350zł brutto miesięcznie + 5% premii regulaminowej+ dodatek za wysługę lat pracy lecz nie mniej niż 1500zł brutto miesięcznie ze wszystkimi składnikami wynagrodzenia

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017