Szczegóły oferty

Betoniarz-zbrojarz 77a

Pekabex PREF S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-25

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Betoniarz-zbrojarz 77a - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane uprawnienia: suwnie - pożądane
  • uprawnienia na wózki jezdniowe - pożądane - umiejętności: czytanie rysunku technicznego - inne zawody: Betoniarz-zbrojarz*, staż: 1 lat
  • poziom wykształcenia: zawodowe lub średnie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • montaż prefabrykatów zbrojarskich według rysunku technicznego, obsługa maszyn zbrojarskich, zalewanie form betonowych, zbrojenie elementów budowlanych wraz z akcesoriami

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty ponosi pracodawca) wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty ponosi pracodawca)

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).