Podstawowe informacje

Betoniarz-zbrojarz 77a

Pekabex PREF S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Mazowieckie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Betoniarz-zbrojarz 77a

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: suwnie - pożądane
  • uprawnienia na wózki jezdniowe - pożądane - umiejętności: czytanie rysunku technicznego - inne zawody: Betoniarz-zbrojarz*, staż: 1 lat
  • poziom wykształcenia: zawodowe lub średnie zawodowe

Zakres obowiązków:

  • montaż prefabrykatów zbrojarskich według rysunku technicznego, obsługa maszyn zbrojarskich, zalewanie form betonowych, zbrojenie elementów budowlanych wraz z akcesoriami

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: cv

Składanie aplikacji - język: polski Dodatkowy opis: wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty ponosi pracodawca) wymagana słaba znajomość języka polskiego, dokumenty aplikacyjne należy składać w języku polskim, pracodawca zapewnia zakwaterowanie (koszty ponosi pracodawca)

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018