Podstawowe informacje

BB/ Asystent/ka Prezesa

CENTRUM MUZEALNO-TURYSTYCZNE "Włodarz"Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wałbrzych, Dolnośląskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - BB/ Asystent/ka Prezesa

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • posiadanie uprawnień: prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość podstawowych pakietów biurowych dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Obsługa firmy, współpraca z biurem księgowym, obsługa spraw kadrowych, prowadzenie spraw administracyjnych i pracowniczych, obsługa obiektów turystycznych - realizacja zamówień, rozliczanie z działaności obiektów i ze sprzedaży, działania promocyjne i marketingowe, mailing, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie ofert.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.08.2018