Szczegóły oferty

BB/ Asystent/ka Prezesa

CENTRUM MUZEALNO-TURYSTYCZNE "Włodarz"Sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

wałbrzych, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-23

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-08-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Dyrektor / członek zarządu

Zarobki:
od 4000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł BB/ Asystent/ka Prezesa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość podstawowych pakietów biurowych dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Obsługa firmy, współpraca z biurem księgowym, obsługa spraw kadrowych, prowadzenie spraw administracyjnych i pracowniczych, obsługa obiektów turystycznych - realizacja zamówień, rozliczanie z działaności obiektów i ze sprzedaży, działania promocyjne i marketingowe, mailing, przyjmowanie zamówień, przygotowywanie ofert.

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).