Szczegóły oferty

Barman - kelner

PRESTIGE-ART MARIUSZ SZULC

OFERTA NIEAKTUALNA

piła, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł Barman - kelner - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - pożądane
  • Komunikatywność, miła aparycja, dyspozycyjność, książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości w Klubie Muzycznym Scena, przygotowywanie napojów, deserów, drinków. Umowa zlecenie od zaraz na okres 1 m-ca, z możliwością przedłużenia. Praca w zakresie godzin 12.00 - 02.00, pn. - ndz. Możliwość podjęcia pracy również w ramach umowy o pracę. Kontakt osobisty: śr., czw., w pozostałe dni telefoniczne umówienie spotkania.

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Cv, mile widziane ze zdjęciem

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).