Szczegóły oferty

Backend Developer

ING Bank Śląski S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-10-18

Data pierwszej publikacji:
2018-10-08

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-16

Data wygaśnięcia:
2018-11-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Backend Developer - obrazek nagłówkowy

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/MLPK/08/2018

Jeśli szybko wyprowadzasz błędy, których i tak niewiele w Twoim kodzie popełniasz, na pytania: „mój kod nie działa” i „mój kod działa”, nie odpowiadasz tak samo: I have no idea why oraz Twój kod jest czytelny, czyli nie wyznajesz zasady było ciężko napisać ma być ciężko zrozumieć - APLIKUJ, będziesz miał/a okazję pracować z najlepszą bankowością internetową dla firm w tej części Europy.

Twoje zadania:

  • tworzenie i projektowanie zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • autorskie testowanie tego co wytworzysz
  • prowadzenie przeglądów oprogramowania stworzonego w zespole współpracując z innymi programistami, analitykami i testerami

Nasze oczekiwania:

  • znajomość Java 7/8, platformy Java EE 6+ lub Spring
  • znajomość wzorców projektowych oraz bazy danych i PL/SQL
  • znajomość JavaScript, frameworku AngularJS oraz HTML5 i CSS 3.0
  • umiejętność pisania testów jednostkowych, które są dla Ciebie elementem tworzenia aplikacji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML oraz w języku angielskim

Dodatkowo mile widziane, jak znasz się na:

  • WebSphere/Tomcat
  • Git, Maven, SonarQube, Jenkins
  • TDD, BDD, DDD
  • TypeScript
  • technologii WebComponents (mile widziana znajomość Polymer)
  • doświadczenie pracy w Agile (głównie w Scrum)
Oferujemy Ci:Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
od wynikówPrywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów