Podstawowe informacje

AUTOMATYK

Mechaproject sp z o.o

Skawina, Małopolskie

Data publikacji:
21-09-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - AUTOMATYK

Opis oferty pracy:

Osoba na tym stanowisku będzie tworzyć;

- Schematy elektryczne

- Aplikacje PLC

- Aplikacje do paneli operatorskich

- Będzie uczestniczyć w montażu elektrycznym maszyn

- Będzie uczestniczyć w uzgodnieniach technicznych projektów i będzie zajmować się przeprowadzaniem rozruchów maszyn.

Wymagania

Wykształcenie techniczne: automatyk, mechatronik
Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata
Bardzo dobra znajomość systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy)
Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Praktyczna znajomość układów sterowania PLC oraz Siemens i/lub Allen-Bradley
Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z robotyki (ABB, KUKA)
Mile widziana znajomość platformy .NET i/lub LabVIEW
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Aktualne uprawnienia SEP 1 KV
Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolności analitycznego myślenia

Zadania

Projekty oraz budowa układów elektrycznych
Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),
Obsługę, programowanie, diagnozowanie, sterowników Siemens
Wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn
Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki
Uczestniczenie w rozruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i automatyki,
Wsparcie merytoryczne dla klientów korporacyjnych

Oferujemy

1. Pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku,
2. Udział w realizowaniu interesujących i nowatorskich projektów,
3. Możliwość rozwoju i zdobywanie nowej wiedzy,
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.