Szczegóły oferty

Asystent/ka produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

różne lokalizacje

Data dodania:
2019-05-11

Data pierwszej publikacji:
2019-05-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-20

Data wygaśnięcia:
2019-06-07

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Skończyłeś studia i szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start. Rozpocznij pracę w firmie w Skarbimierzu-Osiedle.

asystent/ka produkcji
Nr ref.: /84/05/2019/AB/40018
Brzeg, Nysa, Oława, Lewin Brzeski, Namysłów, Skarbimierz-Osiedle,
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie,
  • umowę na zastępstwo,
  • pracę dwuzmianową z wolnymi weekendami,
  • możliwość rozwoju i poznania specyfiki pracy globalnego koncernu przekąskowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość korzystania z bezpłatnego autobusu pracowniczego,
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
zadania
  • koordynowanie i zapewnianie poprawności procesu rozliczeń produkcji,
  • zamawianie materiałów produkcyjnych w SAP zgodnie z zapotrzebowaniem linii,
  • sporządzanie raportów według zapotrzebowania,
  • kontrola, rozliczenia i analizy odchyleń w stanach surowców płynnych (BULK),
  • przeprowadzanie inwentaryzacji liniowych zgodnie z określonym harmonogramem,
  • wsparcie i szkolenia z zakresu harmonogramów, systemu rejestracji czasu pracy,
  • zarządzanie danymi w bazie pracowniczej,
  • koordynacja organizacji transportu pracowniczego.
oczekujemy
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość funkcjonowania linii produkcyjnej oraz procesu technologicznego,
  • umiejętności analityczne i komunikacyjne,
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole,
  • aktywne podejście do rozwiązań i problemów,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • podstawowa znajomość prawa pracy.

Agencja zatrudnienia wpis 47