Podstawowe informacje

Asystentka prawnika

Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Warszawa, Podlaskie

Data publikacji:
18-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystentka prawnika

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Pozostali sekretarze prawni, staż: 3 lat

Zakres obowiązków:

  • -Preparation of answers to the contractual letters both in Polish and English
  • -Collection of information from different resources
  • -Adapting the contracts with subcontractors drawn up by the Purchasing Depart-ment to the standards of the Company
  • -Redaction of legal opinions
  • -Analysis of the legal regulations applicable in the Project
  • -Preparation of legislative alerts
  • -Support in every day work of the Legal and Contract Department.

Sposób aplikowania:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV (tylko w języku angielskim)

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 18.06.2019