Szczegóły oferty

Asystentka prawnika

Impresa Pizzarotti & C. S.p.a. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, podlaskie, Polska

Data dodania:
2018-05-20

Data pierwszej publikacji:
2018-05-18

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2019-06-18

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Asystentka prawnika - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Pozostali sekretarze prawni, staż: 3 lat

Zakres obowiązków:

  • -Preparation of answers to the contractual letters both in Polish and English
  • -Collection of information from different resources
  • -Adapting the contracts with subcontractors drawn up by the Purchasing Depart-ment to the standards of the Company
  • -Redaction of legal opinions
  • -Analysis of the legal regulations applicable in the Project
  • -Preparation of legislative alerts
  • -Support in every day work of the Legal and Contract Department.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV (tylko w języku angielskim)

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).