Szczegóły oferty

Asystent/ka ds. rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie

Data dodania:
2019-09-30

Data pierwszej publikacji:
2019-09-29

Data ostatniej aktualizacji:
2019-10-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Wymagane języki:
niemiecki

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł asystent/ka ds. rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego - obrazek nagłówkowy

firma veritas w związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

asystent/ka ds. rekrutacji z dobrą znajomością języka niemieckiego
miejsce pracy: wrocław

zadania:
• udział w zagranicznych projektach rekrutacyjnych
• aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą
• weryfikacja znajomości języka niemieckiego pośród kandydatów aplikujących na oferty pracy za granicą
• analiza i raportowanie efektów działań pracowników realizujących zadania rekrutacyjne
• wsparcie pozostałych członków zespołu w procesach rekrutacyjnych
• pozostałe zadania administracyjno - biurowe

wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• dobra znajomość języka niemieckiego
• dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet ms office)
• doskonała organizacja czasu pracy
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• orientacja na rozwój i samodoskonalenie
• poczucie humoru
mile widziane:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

oferujemy
• pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
• niezbędne narzędzia do pracy
• kurs języka niemieckiego
• karnet multisport
• prywatna opieka medyczna
• służbowy telefon

prosimy o zamieszczenie klauzuli: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez spółkę alfa veritas hr group ltd sk, z siedzibą w warszawie na ul. poznańskiej 21/48, zrzeszoną w grupie veritas oraz przez inne podmioty zrzeszone w grupie veritas, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego."

jednocześnie informujemy, że:

1. administratorem pana/pani danych osobowych podanych w aplikacji jest alfa veritas hr group ltd sk, ul. poznańska 21/48, 00-685 warszawa.

2. kontakt z administratorem jest możliwy pod adresem e-mail: daneosobowe[at]grupa-veritas.pl lub pocztą na adres: grupa veritas, ul. jeździecka 10a, 53-032 wrocław.

3. pana/pani dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji określonego w ogłoszeniu.

4. informujemy, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji zadań grupy veritas w odniesieniu do kandydatów.

5. przetwarzanie podanych przeze pana/panią danych osobowych odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) rodo).

6. dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) rodo).

7. ma pan/pani prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. przysługuje panu/pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9. pana/pani dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania ww. procesu rekrutacji.

10. pana/pani dane mogą być przekazywane innym odbiorcom - spółkom zrzeszonym w grupie veritas, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

11. pana/pani dane nie będą przekazywane do państw unii europejskiej i państw spoza jej obszaru. nie będą one przetwarzane w sposób zautomatyzowany.