Szczegóły oferty

Asystent/ka ds rekrutacji

NAJ International Sp. z o.o.

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-06-12

Data pierwszej publikacji:
2019-06-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-19

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Asystent/ka ds rekrutacji - obrazek nagłówkowy

NAJ International jest renomowaną agencją doradztwa personalnego. Działamy od ponad 27 lat
i z sukcesem realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska od średniego do najwyższego szczebla zarządzania. Jesteśmy zarejestrowani pod numerem 482.

W trosce o zapewnienie naszym Klientom najwyższej, jakości usług dbamy, aby naszym zespole pracowali NAJlepsi Konsultanci i Researcherzy poszukujemy NAJlepszych Kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Bieżące wsparcie zespołu merytorycznego
• Pomoc administracyjna przy realizacji projektów rekrutacyjnych
• Pozyskiwanie informacji z sieci (Google, Goldenline, LinkedIn)
• Wprowadzanie danych do aplikacji wewnętrznych
• Inne prace o charakterze biurowym i wspierającym bieżące funkcjonowanie firmy

Wymagania:
• studenci zaoczni lub absolwenci studiów kierunkowych,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobra znajomości obsługi pakietu MS Office, szczególnie MS Excel, MS Word,
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz zarządzania projektami w czasie
• ciekawość i chęć pozyskiwania informacji
• otwartość i zdolność uczenia się
• zaangażowanie do pracy w zespole, wysoka kultury osobista,
• dokładność i skrupulatności w działaniu

Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia, które umożliwi Ci dalszy rozwój zawodowy,
• stabilne zatrudnienie i praca u najlepszych,
• stałe godziny pracy w dogodnej lokalizacji,
• szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy
• pracę w kameralnej firmie w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym, cv i/lub liście motywacyjnym w celu udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez NAJ International Sp. z o.o., Aleja Jana Chrystiana Szucha 8, 00-582 Warszawa
Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora”