Szczegóły oferty

Asystent/ka ds. Kadrowych

SN Strukton Sp. z o.o.

gdynia, pomorskie

Data dodania:
2019-07-22

Data pierwszej publikacji:
2019-07-22

Data ostatniej aktualizacji:
2019-08-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

SN STRUKTON jest firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynkach Unii Europejskiej. Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gdynia

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy, pracowników oraz dokumentów związanych z zatrudnieniem osób na podstawie umów cywilnoprawnych,
  • Kontrola ważności dokumentów i uprawnień pracowników niezbędnych do wykonywania pracy
  • Wsparcie w procesach rekrutacji nowych pracowników,
  • Bieżące wsparcie Kadr
  • Organizowanie spotkań Kadr, konferencji oraz spotkań firmowych
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi
  • Znajomość zasad przetwarzania danych osobowych RODO
  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji oraz dokumentacji biurowej

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętności interpersonalnych oraz dyskrecji
  • Otwartości i samodzielności
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju na międzynarodowym rynku pracy
  • Możliwość współpracy z zagranicznymi doradcami
  • Dobre warunki pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj bądź bezpośrednio na  adres email: Aplikuj

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.