Szczegóły oferty

Asystentka biura zarządu / pracownik biurowy chorzów

OFERTA NIEAKTUALNA

chorzów, śląskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł asystentka biura zarządu / pracownik biurowy chorzów - obrazek nagłówkowy

obecnie rekrutujemy na stanowisko
asystentka biura zarządu
zakres obowiązków:
• prowadzenie ewidencji dokumentacji (korespondencja, faktury)
• dbałość o odpowiedni obieg dokumentów w spółce oraz w sytuacjach wyjątkowych, ich bezpośrednie dostarczanie/odbiór
• przygotowywanie zamówień artykułów biurowych dla biura zarządu
• prowadzenie kalendarzy spotkań członków zarządu
• rozliczanie delegacji, faktur, zaliczek
• wsparcie innych działów w kontaktach na linii pracownicy – zarząd
• wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez przełożonego
wymagania:
• wykształcenie minimum średnie (bądź w trakcie studiów)
• doświadczenie na podobnych stanowisku ———— minimum 3 lata
• wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonale . wysoki poziom kultury osobistej
• dobra organizacja pracy i zaangażowanie
• dobra znajomość pakietu ms office , subiekt
• otwartość i zaangażowanie
• prawo jazdy kat. b
• duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,
oferujemy:
• umowę o pracę już od pierwszego dnia
• miłą i partnerską atmosferę pracy

ogłoszenie dodane z darmowej aplikacji olx.pl dostępnej
na androida oraz iphone'a