Szczegóły oferty

Asystentka

OFERTA NIEAKTUALNA

będzin, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Asystentka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: Udokumentowane doświadczenie w zawodzie, staż: 1 lat - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB PONIŻEJ 30 ROKU ŻYCIA

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy biurowej,umawianie spotkań biznesowych

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie Ignacego Krasickiego 17A Będzin 42-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

wymagane skierowanie z pup

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).