Szczegóły oferty

Asystent/asystentka kierownika projektu sprzedaży

Agata

lubartów, lubelskie

Data dodania:
2019-02-11

Data pierwszej publikacji:
2019-02-10

Data ostatniej aktualizacji:
2019-04-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
OLX

Artykuł asystent/asystentka kierownika projektu sprzedaży - obrazek nagłówkowy

drukarnia dako kozioł i wspólnicy spółka jawna
21 – 100 lubartów ul. nowodworska 1
jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, rodzinną drukarnią opakowań. istniejemy na rynku od 1974 roku. naszych klientów obsługujemy w szerokim zakresie usług, włączając doradztwo z zakresu grafiki oraz technologii wykonania. odpowiedzią na stale rosnące wymagania klientów
i coraz to nowe wyzwania jest nasz park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej nowatorskich pomysłów.
w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

asystent/asystentka kierownika projektu sprzedaży

miejsce pracy: lubartów

zadania na stanowisku:

•       obsługa administracyjna sprzedaży i doradztwo,

•       koordynacja realizacji zleceń,

•       kontakt z klientami firmy i opieka nad ich projektami,

wymagania i kompetencje:

•       wykształcenie wyższe,

•       znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

•       umiejętności sprzedażowe i gotowość do pozyskiwania nowych klientów,

•       dobra organizacja czasu pracy

oferujemy:

·        atrakcyjne warunki zatrudnienia,

·        ciekawą pracę w dużej, rozwijającej się firmie,

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

·        realną możliwość awansu zawodowego

·         stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,

·        możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,

po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną.

aplikacje prosimy przesyłać na adres spółki lub za pośrednictwem olx

klauzula informacyjna

w każdej chwili przysługuje ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie twoich danych osobowych podanych na cv, a wykraczających poza zakres ustawowy (tj. adres e-mail, nr telefonu), ale cofniecie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie twojej zgody przed jej wycofaniem.

1) twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 3 lat od zakończenia procesu rekrutacji, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z procesem rekrutacyjnym.

2) twoje dane osobowe mogą zostać ujawnione podmiotom z naszej grupy kapitałowej.

3) do twoich danych mogą też mieć dostęp nasi podwykonawcy (podmioty przetwarzające), np. firmy księgowe, prawnicze, informatyczne, likwidatorzy szkód itp.

4) zgodnie z rodo, przysługuje ci: prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawienia) swoich danych; prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; prawo do przenoszenia danych; prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

podanie danych ma charakter dobrowolny.