Szczegóły oferty

Asystent/Asystentka

Infobrokerska.pl

OFERTA NIEAKTUALNA

kraków, małopolskie

Data dodania:
2019-05-20

Data pierwszej publikacji:
2019-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-31

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Część etatu / praca dodatkowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Artykuł Asystent/Asystentka - obrazek nagłówkowy

Poszukujemy asystenta lub asystentki do ogarniania życia naszego biura i wsparcia zespołu w codziennej pracy.

Wymagania:
- kompetencje researcherskie
- dobra znajomość i obsługa pakietu Microsoft
- samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań
- zaradność
- umiejętność zarządzania czasem i swoją pracą
- komunikatywność (online+offline+phone)
- doświadczenie w pracy

Zakres obowiązków:
- organizacja biura
- pomoc w pracy bieżącej biura
- nadawanie i obsługa korespondencji
- obowiązki asystenckie
- obsługa administracyjna szkoleń

Asystentka / asystent biura
Ogłoszenie użytkownika OLX kraków, małopolskie

dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje pracownika na stanowisko: asystent / asystentka biura   poszukujemy osoby zmotywowanej, chcącej się rozwijać zawodowo, ambitnej. mile widziani studenci studiów zaocznych, ale nie jest to warunek konieczny. szukamy osoby na dłuższy okres czasu.   do obowiązków kandydata należeć

Asystent/asystentka ds. administracyjno-biurowych

kraina odkrywcy to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.     obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:   asystenta

Asystent/asystentka radcy prawnego kancelaria euleo

jeśli rozpoczynasz swoją karierę zawodową, chcesz się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie w „żywym biznesie”, ta praca jest dla ciebie   pracodawca: kancelaria radców prawnych euleo specjalizujemy się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. od 2004 roku wspieramy polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w takich obszarach jak: zabezpieczanie

Asystent lub asystentka działu eksportu poszukiwany

greek trade sp. z o.o., zagraniczna firma handlowo – produkcyjna branży spożywczej, działająca od 1992 roku na rynku polskim i międzynarodowym, wielokrotny laureat nagrody gazela biznesu - dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm, poszukuje pracownika na stanowisko:   asystent/ asystentka ds. eksportu miejsce pracy: kraków

ASYSTENTKA BIURA
PRASKA kraków, małopolskie

Opis oferty pracy: Opis oferty pracy: Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za: Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami Analiza zebranych dokumentów aplikacyjnych Nadzór

Asystentka biura

przedsiębiorstwo handlowo-budowlane ardeno sp. z o.o. zatrudni dyspozycyjną, sumienną i dokładną osobę do pracy w siedzibie firmy przy al. 29 listopada w krakowie. praca od poniedziałku do piątku 8-16. do obowiązków będzie należało wprowadzanie i sprawdzanie faktur zakupowych, wystawianie faktur sprzedażowych oraz bieżąca obsługa dokumentów pracowniczych