Szczegóły oferty

Asystent zarządu

OFERTA NIEAKTUALNA

lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-24

Data wygaśnięcia:
2018-06-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Asystent zarządu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera - języki obce: arabski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - inne zawody: Asystent zarządu, staż: 1 miesięcy
  • wykształcenie wyższe, znajomośc obsługi komputera, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, staż pracy min. 1 miesią, podstawowa znajomośc języka arabskiego.

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie zarządu w wykonywaniu obowiązków słuzbowych, sporzadzanie projektów umów i pism, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, kontakt z klientami

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie Piłsudskiego 14 Łuków 21-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak

Składanie aplikacji - język: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).