Podstawowe informacje

Asystent w Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna

Rybnik, Śląskie

Data publikacji:
01-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
30-12-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Asystent w Kancelarii Notarialnej

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta Kancelarii Notarialnej poszukujemy osobę na stanowisko asystenckie.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
 przygotowywanie projektów aktów notarialnych,
 obsługę sekretariatu kancelarii (m.in. prowadzenie biurowości kancelarii w ramach oprogramowania REJNET OFFICE, weryfikację wymaganych dokumentów, obsługę klienta).

Od wybranej osoby oczekujemy:
 minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w kancelarii notarialnej (wymóg obligatoryjny),
 wyższego wykształcenia (preferowane); mile widziane osoby z innym niż prawnicze wykształceniem,
 znajomości oprogramowania REJNET OFFICE (wymóg obligatoryjny) w pełnym zakresie (tj. wpisów w Repertorium A, zestawień statystycznych dla US, RIN, MS, formularzy podatkowych, faktur, kart transakcji GIIF),
 samodzielności,
 analitycznego myślenia,
 dokładności w wykonywaniu zadań,
 wysokiego standardu etycznego,
 umiejętność bezwzrokowego pisania (będzie dodatkowym atutem).

W zamian oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze (na dowolnej podstawie – m.in.: umowa o pracę, zlecenie, samozatrudnienie),
 pracę w profesjonalnym środowisku,
 możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (w tym umiejętności stosowania prawa),
 atrakcyjne wynagrodzenie.

pracownik biurowy w kancelarii notarialnej
Mikołów, Śląskie

opis stanowiska: • przygotowywanie dokumentów sporządzanych w kancelarii notarialnej, • wspomaganie bieżącej działalności kancelarii, • dyspozycyjność, • komunikatywność i umiejętność organizacji pracy, wymagania: • doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej - wymóg konieczny"

Asystent w Dziale Księgowości
GYNCENTRUM CLINIC SP. Z O.O. Katowice, Śląskie

GYNCENTRUM CLINIC SP. Z O.O. Misją  Gyncentrum  jest umożliwianie pacjentom spełniania marzeń o potomstwie, przy zapewnieniu najwyższej jakości usług medycznych. Stawiając na precyzję, badamy przyczyny problemów i proponujemy przemyślane rozwiązania. Opieramy się na 18-letniej trady"

asystent w dziale księgowości
ficomirrors polska sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza, Śląskie

firma ficosa international powstała w 1949 roku w hiszpanii. jej działalność skupia się na projektowaniu, rozwoju oraz produkcji systemów i komponentów dla rynku motoryzacyjnego. w polsce jesteśmy obecni od roku 2001 i zajmujemy się produkcją lusterek do samochodów i zbiorników do spryskiwac"

Grafik - Asystent w dziale marketingu
Förch-Polska Bielsko-Biała, Śląskie

Firma FÖRCH POLSKA Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko: Grafik - Asystent w dziale marketingu Miejsce pracy: Bielsko-Biała (okolice), Międzyrzecze Górne (pow. bielski) Region: woj. śląskie Zakres obowiązków: Tworzenie newsletteró"

Młodszy Asystent w Pracowni Mikrobiologicznej
Eurofins Polska Sp. z o. o. Katowice, Śląskie

Młodszy Asystent w Pracowni Mikrobiologicznej Miejsce pracy: Katowice W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezp"

Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac
Blumenbecker Engineering Polska Katowice, Śląskie

BLUMENBECKER GROUP Blumenbecker Group to międzynarodowy koncern obecny w 11 krajach na całym świecie. Firma istnieje na rynku ponad 90 lat, a blisko 20 lat jestobecna w Polsce. Biura Blumenbecker są zlokalizowane w Katowicach, Krakowie i Opolu. Asystent/ka w Dziale Kadr i Płac"