Podstawowe informacje

Asystent w Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna

OFERTA NIEAKTUALNA

Rybnik, Śląskie

Data publikacji:
01-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca - Asystent w Kancelarii Notarialnej

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta Kancelarii Notarialnej poszukujemy osobę na stanowisko asystenckie.

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
 przygotowywanie projektów aktów notarialnych,
 obsługę sekretariatu kancelarii (m.in. prowadzenie biurowości kancelarii w ramach oprogramowania REJNET OFFICE, weryfikację wymaganych dokumentów, obsługę klienta).

Od wybranej osoby oczekujemy:
 minimum 3 letniego doświadczenia w pracy w kancelarii notarialnej (wymóg obligatoryjny),
 wyższego wykształcenia (preferowane); mile widziane osoby z innym niż prawnicze wykształceniem,
 znajomości oprogramowania REJNET OFFICE (wymóg obligatoryjny) w pełnym zakresie (tj. wpisów w Repertorium A, zestawień statystycznych dla US, RIN, MS, formularzy podatkowych, faktur, kart transakcji GIIF),
 samodzielności,
 analitycznego myślenia,
 dokładności w wykonywaniu zadań,
 wysokiego standardu etycznego,
 umiejętność bezwzrokowego pisania (będzie dodatkowym atutem).

W zamian oferujemy:
 stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze (na dowolnej podstawie – m.in.: umowa o pracę, zlecenie, samozatrudnienie),
 pracę w profesjonalnym środowisku,
 możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (w tym umiejętności stosowania prawa),
 atrakcyjne wynagrodzenie.

pracownik biurowy w kancelarii notarialnej
Mikołów, Śląskie

opis stanowiska: • przygotowywanie dokumentów sporządzanych w kancelarii notarialnej, • wspomaganie bieżącej działalności kancelarii, • dyspozycyjność, • komunikatywność i umiejętność organizacji pracy, wymagania: • doświadczenie w pracy w kancelarii notarialnej - wymóg konieczny"

Katowice, Śląskie

kancelaria notarialna w katowicach zatrudni osobę do obsługi sekretariatu. poszukuję osoby uczciwej, samodzielnej, o wysokiej kulturze osobistej, łatwo nawiązującej kontakt z klientami, do której zakresu obowiązków należeć będzie prowadzenie sekretariatu kancelarii, w tym prowadzenie wymaganych rej"

kancelaria notarialna w katowicach poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownik biurowy/asystent notariusza. zakres obowiązków: - przygotowywanie projektów aktów notarialnych - prowadzenie rejestrów w systemie informatycznym - kontakt z klientami kancelarii - przygotowanie i wysył"

Pracownik biurowy w kancelarii komorniczej
Komornik Sądowy Będzin, Śląskie

Opis oferty pracy: Opis stanowiska: - kompletowanie akt, - zakładanie spraw Km, Kms, Kmp, - przygotowywanie zajęć wierzytelności i praw majątkowych, - przygotowywanie zajęć rachunków bankowych, - przygotowywania zajęć wynagrodzeń oraz świadczeń emerytalno - rentowych, - segregacja pism "

Projektant / asystent projektanta w branży tech.-maszynowej
Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji SEPARATOR Sp. z o. Katowice, Śląskie

Opis oferty pracy: Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji SEPARATOR Sp. z o. o., należące do Grupy Famur Famak, zatrudnia obecnie ponad 30 Projektantów, posiadających duże doświadczenie zawodowe i uprawnienia, zarówno w projektowaniu jak i nadzorowaniu realizacji inwestycji. Projektujemy używając "