Podstawowe informacje

Asystent w Dziale Audytu

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
18-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Asystent w Dziale Audytu

Moore Stephens Central Audit Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w badaniu sprawozdań finansowych, doradztwie finansowym i podatkowym, prowadzeniu ksiąg rachunkowych i doradztwie w zakresie zarządzania ryzykiem. Moore Stephens Central Audit jest członkiem Moore Stephens International, międzynarodowego stowarzyszenia niezależnych firm audytorskich i doradczych. W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Ref.: AAud

Interesujesz się zagadnieniami audytu finansowego i audytu wewnętrznego?
Chciałbyś w teorii i praktyce poznać na czym polega praca audytora, a dodatkowo:

  • jesteś absolwentem lub studentem V roku studiów ekonomicznych,
  • angażujesz się w to, co robisz,
  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości,
  • znasz dobrze język angielski (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem).

Zakres Obowiązków:

  • wykonywanie badań sprawozdań finansowych,
  • planowanie projektów audytorskich,
  • planowanie i organizacja pracy członków zespołu,
  • rozwijanie relacji z Klientami – również obcojęzycznymi,
  • współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami
  • udział w innych projektach z zakresu doradztwa gospodarczego.

Co oferujemy?

  • prace w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie do opieki medycznej i karty MULTISPORT
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość rozpoczęcia procesu zdobywania uprawnień biegłego rewidenta lub/i ACCA.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883, z późn. zm.)") klikając APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Rozmowa kwalifikacyjna:

  • będzie prowadzona w języku angielskim
  • obejmie test dotyczący wiedzy z zakresu rachunkowości

Poznaj naszą firmę: www.msca.pl

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2018

Praktykant w dziale Audytu
KPMG Warszawa, Mazowieckie

We are 189 000 awesome and ambitious people who create reality. Osoba z generacji KPMG wie, że jej praca ma sens, wnosi konkretną wartość i daje poczucie samorealizacji oraz spełnienia. Jest niezależna, ambitna, chłonna wiedzy i świadoma siebie oraz swoich umiejętności. Dokładn"

Asystent ds. wsparcia audytu w dziale HR
Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. Warszawa, Mazowieckie

Asystent ds. wsparcia audytu w dziale HR Warszawa 3-12-51793 Dla naszego Klienta, globalnej firmy z branży FMCG poszukujemy na stanowisko: Asystent ds. wsparcia audytu w dziale HR (praca tymczasowa 4 miesiace) Zakres zadań : - weryfikacja dokumentów - wprowadzan"

Młodszy konsultant w dziale Audytu
Rödl & Partner Warszawa, Mazowieckie

  Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo"

Asystent w Zespole Audytu Finansowego
Grant Thornton Frąckowiak Warszawa, Mazowieckie

Asystent w Zespole Audytu Finansowego Miejsce pracy: Warszawa Pracując jako Asystent, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem oraz z klientem. Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów. "

asystent w dziale handlowym

opis stanowiska: • pomoc w realizacji transakcji sprzedażowych • przygotowywanie i przesyłanie zamówień. • rejestracja sprzedaży w systemie • kompletowanie dokumentów • kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami • pomoc w organizacji t"

Asystent w Dziale Eksportu
Entertrade Warszawa, Mazowieckie

Firma branży motoryzacyjnej, producent i generalny dystrybutor części samochodowych marki KAMOKA dynamicznie rozwijającej sieć sprzedaży na rynku polskim i europejskim, poszukuje osoby na stanowisko: Asystent w Dziale Eksportu Miejsce pracy: Warszawa WYMAGANIA: wykształ"