Szczegóły oferty

Asystent usług specjalistycznych

OFERTA NIEAKTUALNA

małopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Artykuł Asystent usług specjalistycznych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Badania sanepid - pożądane
  • kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy-ratownik - pożądane

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług specjalistycznych w zakresie : psychologii, pedagogiki,logopedii, w zależności od potrzeb pacjenta oraz kwalifikacji opiekuna-aststenta opieka nad osobami starszymi wg. grafiku

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Grodzki Urząd Pracy w Krakowie Wąwozowa 34 Kraków 31-752 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).