Szczegóły oferty

Asystent Kupca

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego Consulting s.c. J. Bo

OFERTA NIEAKTUALNA

goleniów, zachodniopomorskie

Data dodania:
2019-04-16

Data pierwszej publikacji:
2019-04-05

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Praca   Oferty pracy   Sprzedaż   Oferty pracy   Goleniów
Artykuł Asystent Kupca - obrazek nagłówkowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Asystent kupca
miejsce pracy: okolice Goleniowa

Zakres obowiązków:
- Analiza rotacji, sprzedaży oraz marży
- Utrzymywanie relacji z obecnymi Kontrahentami
- Prowadzenie negocjacji handlowych
- Pozyskiwanie nowych dostawców
- Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG
- Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
- Znajomość pakietu MS Office i Excela w stopniu średniozaawansowanym
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
- Nastawienie na realizację zadań
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę
- System premiowy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Gwarantujemy poufność.