Szczegóły oferty

Asystent księgowości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-02-10

Data pierwszej publikacji:
2019-02-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-03-10

Data wygaśnięcia:
2019-03-10

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Manpower (agencja zatrudnienia 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, światowego lidera diagnostyki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: BAR/037/MHO/jobs.pl
Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Twoje zadania na tym stanowisku:

Rozliczanie należności
• Zarządzanie procesem przedpłat
Przygotowywanie raportów i miesięcznych uzgodnień zgodnie z wymogami korporacji
• Rozliczanie płatności przychodzących
• Przygotowywanie odpisów należności
• Księgowania na kontach klientów

Nasze wymagania wobec Kandydata:

Wykształcenie kierunkowe (w trakcie studiów lub bezpośrednio po ich ukończeniu)
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
• Chęć do nauki, rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole
Doświadczenie w dziale księgowości (mile widziane)

Oto, co oferujemy:

Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
Świetną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie i podróżne, lekcje angielskiego częściowo finansowane przez pracodawcę, dofinansowanie do karty miejskiej oraz karta kafereryjna)
Biuro zlokalizowane w bardzo bliskiej odległości od Metra Dworzec Gdański
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności twardych i miękkich
Realne możliwości awansów zarówno pionowych, jak i poziomych

Oferta dotyczy pracy stałej.