Podstawowe informacje

Asystent Księgowości

HRK S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
11-10-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Asystent Księgowości

HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki produkcyjno - dystrybucyjnej, poszukujemy Kandydatki/-a na stanowisko:

Asystent Księgowości miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rejestracja i generowanie w systemie SAP przelewów przychodzących i wychodzących,
  • Prowadzenie kasy fiskalnej,
  • Sporządzanie miesięcznych raportów kasowych,
  • Wypłacanie i rozliczanie zaliczek dla Pracowników,
  • Przygotowywanie wezwań do zapłaty dla Kontrahentów,
  • Współpraca z zewnętrznym Biurem Rachunkowym.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstaw księgowania,
  • Dobra znajomość systemu SAP,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Szybka dostępność do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobrą i kameralną atmosferę w pracy,
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego,
  • Dofinansowanie niezbęnych do pracy kursów i certyfikatów.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2018