Podstawowe informacje

asystent kadry zarządzającej/executive assistant

OFERTA NIEAKTUALNA

Poznań, Wielkopolskie

Data publikacji:
15-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 4200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - asystent kadry zarządzającej/executive assistant

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: doświadczenie - 3 lata, staż: 3 lat
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym, skrupulatność,komunikatywność, zdolności interpersonalne i organizacyjne, opanowanie i profesjonalizm, [System czasu pracy] : 7:00-15:30
  • 11:30-20:00
  • 16:00-00:30
  • 20:00-04:30

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i prowadzenie kalendarzy dla przydzielonych konsulatów
  • zarządzanie procesem komunikacji, w szczególności w zakresie udzielania odpowiedzi na korespondencję niewymagającą zaangażowania konsultanta
  • profesjonalna i efektywna obsługa połączeń telefonicznych, rozwój bieżących relacji z asystentami
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • współpraca z innymi asystentami kadry zarządzającej w celu zagwarantowania zastępstw, wsparcie planowania i realizacji głównych projektów, konferencji i innych spotkań poza biurem, przygotowanie dokumentów i raportów.

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018