Szczegóły oferty

Asystent kadry zarządzającej/executive assistant

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, wielkopolskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 4200 PLN

Artykuł asystent kadry zarządzającej/executive assistant - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: doświadczenie - 3 lata, staż: 3 lat
  • obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel) - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły
  • preferowane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku korporacyjnym, skrupulatność,komunikatywność, zdolności interpersonalne i organizacyjne, opanowanie i profesjonalizm, [System czasu pracy] : 7:00-15:30
  • 11:30-20:00
  • 16:00-00:30
  • 20:00-04:30

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i prowadzenie kalendarzy dla przydzielonych konsulatów
  • zarządzanie procesem komunikacji, w szczególności w zakresie udzielania odpowiedzi na korespondencję niewymagającą zaangażowania konsultanta
  • profesjonalna i efektywna obsługa połączeń telefonicznych, rozwój bieżących relacji z asystentami
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego
  • współpraca z innymi asystentami kadry zarządzającej w celu zagwarantowania zastępstw, wsparcie planowania i realizacji głównych projektów, konferencji i innych spotkań poza biurem, przygotowanie dokumentów i raportów.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu Czarnieckiego 9 Poznań 61-538 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Zgłoszenia na ofertę powinny zawierać: cv

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).