Szczegóły oferty

Asystent/ka tłumacza

Oscar Szkoła Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń

OFERTA NIEAKTUALNA

olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska

Data dodania:
2018-06-19

Data pierwszej publikacji:
2018-06-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł asystent/ka tłumacza - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: asystent biura
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: bardzo dobry

Zakres obowiązków:

  • wszelkie obowiązki biurowe, obsługa klienta, obsługa urządzeń biurowych, komputera i internetu, wykonywanie tłumaczeń Godziny pracy: od 8.00 do 16.00

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).