Szczegóły oferty

Asystent/-ka Stomatologiczny/-a

LUX MED Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-16

Data pierwszej publikacji:
2019-04-23

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-28

Data wygaśnięcia:
2019-05-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie - kierunkowe;
  • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki stomatologicznej;
  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku asystent/-ka stomatologiczny/-a;
  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;
  • Książeczka SANEPID-u;
  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Współpracę z renomowaną firmą z branży usług medycznych, będącą liderem w Polsce;
  • Różnorodne formy współpracy;
  • Dodatki pozapłacowe: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe - na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.