Szczegóły oferty

Asystent/-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych

Pracownia Elektryczna Adam Zdziarski

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-24

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-23

Data wygaśnięcia:
2018-06-23

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Artykuł Asystent/-ka Projektanta Instalacji Elektrycznych - obrazek nagłówkowy

Biuro projektowe specjalizujące się w projektach farm fotowoltaicznych, obiektów przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

Do zadań należeć będą min.:

  • opracowywanie dokumentacji projektowych instalacji elektrycznych,
  • opracowywanie projektów farm fotowoltaicznych,
  • przygotowywanie do druku oraz drukowanie dokumentacji,
  • kompletowanie dokumentów dla postępowań przetargowych,
  • kompletowanie dokumentacji dla projektów powykonawczych,
  • wizyty na budowie (sporadycznie).

WYMAGANIA

  • absolwent elektrotechniki, bądź student czwartego - piątego roku wydziału elektrycznego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu instalacjami elektrycznych,
  • dobra znajomość programu AutoCAD - warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel).

Mile widziane będą:

  • obsługa programu DIALux,
  • obsługa programu NormaPro,
  • znajomość zagadnień z zakresu OZE (instalacje fotowoltaiczne).

INFORMACJE O WAKACIE

  • Czas pracy: 40 h tygodniowo,
  • Wynagrodzenie: do ustalenia, w zależności od wiedzy i umiejętności kandydata,
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.