Szczegóły oferty

Asystent/-ka Administracyjny/-a - Recepcjonista/-ka

Berlitz Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-15

Data pierwszej publikacji:
2019-05-07

Data ostatniej aktualizacji:
2019-06-07

Data wygaśnięcia:
2019-06-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Firma została założona w 1878 roku i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku polskim Berlitz poszukuje osób na stanowisko:

Asystenta/ki Administracyjnej - Recepcjonisty/ki
Miejsce pracy:Warszawa

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym, młodym środowisku, w prężnie rozwijającej się, wiodącej międzynarodowej firmie szkoleniowej
  • możliwość rozwoju osobistego
  • wyjątkową atmosferę pracy
  • pełen pakiet szkoleń

Obowiązki:

  • bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy
  • obsługa korespondencji
  • archiwizacja dokumentów
  • praca dwuzmianowa

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy biurowej min. 6 miesięcy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum średnie wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w międzynarodowym środowisku i doskonałej atmosferze prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.833).”