Szczegóły oferty

Asystent Handlowy w Dziale Eksportu

Fasada Windows & Doors Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

słupsk, pomorskie

Data dodania:
2017-10-03

Data pierwszej publikacji:
2017-10-03

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 3500 PLN

Artykuł Asystent Handlowy w Dziale Eksportu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Znajomość j. angielskiego i/ lub j. niemieckiego w stopniu dobrym, dobra znajomość obsługi komputera, pewność siebie, silna motywacja, zdolności komunikacyjne, zdolność szybkiego uczenia się. W przypadku kandydatów ze znajomością j. angielskiego wymagane jest doświadczenie w branży okien i drzwi.

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze, pomoc handlowcom w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów eksportowych (oferty, zamówienia, dostawy). Przygotowywanie się do funkcji samodzielnego handlowca ds. eksportu. Godziny pracy: 8.00- 16.00. Wysokość wynagrodzenia od 3500 zł. brutto.

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: angielski; niemiecki; niderlandzki Dodatkowy opis: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry możliwość zakwaterowania, oraz dofinansowania kosztów podróży doi uzgodnienia z pracodawcą

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).