Podstawowe informacje

Asystent Handlowy w Dziale Eksportu

Fasada Windows & Doors Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Słupsk, Pomorskie

Data publikacji:
03-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 3500 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent Handlowy w Dziale Eksportu

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Znajomość j. angielskiego i/ lub j. niemieckiego w stopniu dobrym, dobra znajomość obsługi komputera, pewność siebie, silna motywacja, zdolności komunikacyjne, zdolność szybkiego uczenia się. W przypadku kandydatów ze znajomością j. angielskiego wymagane jest doświadczenie w branży okien i drzwi.

Zakres obowiązków:

  • Praca w biurze, pomoc handlowcom w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów eksportowych (oferty, zamówienia, dostawy). Przygotowywanie się do funkcji samodzielnego handlowca ds. eksportu. Godziny pracy: 8.00- 16.00. Wysokość wynagrodzenia od 3500 zł. brutto.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: angielski; niemiecki; niderlandzki Dodatkowy opis: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry możliwość zakwaterowania, oraz dofinansowania kosztów podróży doi uzgodnienia z pracodawcą

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017