Szczegóły oferty

Asystent Finansowy

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

goleniów,szczecin (zachodniopomorskie)

Data dodania:
2019-04-10

Data pierwszej publikacji:
2019-04-08

Data ostatniej aktualizacji:
2019-05-10

Data wygaśnięcia:
2019-05-08

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
top
Ingram Micro Commerce & Fulfillment jest wiodącym dostawcą usług dla branży e-commerce na terenie całej Europy, w tym szytych na miarę, kompleksowych, wielokanałowych rozwiązań logistycznych i dystrybucyjnych B2C.

Największy udział w portfolio klientów Ingram Micro mają branże modowa, home & living, kosmetyczna oraz elektroniczna. Firma oferuje szeroki zakres zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań fulfilment, wspierających procesy sprzedażowe.

Aktualnie, w związku z otwarciem nowej inwestycji w Goleniowie, dla jednej z większych grup modowych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Goleniów (okolice), Szczecin (okolice)

Obowiązki:

wsparcie Specjalisty ds. finansowych w zakresie:

  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-prawnym,
  • wprowadzanie dokumentów do systemów (elektronicznego obiegu dokumentów i księgowego),
  • weryfikacja księgowań wykonywanych przez zewnętrzną księgowość,
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów,
  • rozliczanie wyjazdów służbowych,
  • koordynowanie obiegu dokumentów finansowo-księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w obszarze księgowości/finansów (preferowane: rachunkowość/ zarządzanie finansami),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub odbyty staż kierunkowy,
  • komunikatywna znajomość angielskiego,
  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Premia miesięczna do 15%
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta sportowa
  • 2 dodatkowe dni urlopu
  • Bezpłatny transport
  • Dofinansowane posiłki
  • Codziennie świeże owoce
  • Pyszna kawa
  • Wydarzenia integracyjne
  • Szkolenia i kursy
Jestes zainteresowany?
Złóż swoją aplikację w języku polskim klikając w przycisk "Aplikuj".
Czekamy na Twoją aplikację!

Więcej informacji możesz znaleźć na stronie internetowej: www.fc-east.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.