Szczegóły oferty

Asystent ds. wsparcia klienta niemieckojęzcznego

Capgemini Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2017-10-06

Data pierwszej publikacji:
2017-10-06

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 3450 PLN

Artykuł Asystent ds. wsparcia klienta niemieckojęzcznego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów zagranicznych dotyczących problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz siecią
  • zapewnienie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla klientów
  • rejestrowanie oraz klasyfikacja nadchodzących zgłoszeń
  • określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera zgodnie z dostarczonymi procedurami i wypracowanymi rozwiązaniami
  • przekazywanie bardziej złożonych zapytań do odpowiednich zespołów wsparcia IT,

Aplikowanie:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz nagrań głosowych na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).