Podstawowe informacje

Asystent ds. wsparcia klienta niemieckojęzcznego

Capgemini Polska Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
06-10-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 3450 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds. wsparcia klienta niemieckojęzcznego

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - języki obce: niemiecki - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, podstawowa znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Zakres obowiązków:

  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów zagranicznych dotyczących problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz siecią
  • zapewnienie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla klientów
  • rejestrowanie oraz klasyfikacja nadchodzących zgłoszeń
  • określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z codzienną obsługą komputera zgodnie z dostarczonymi procedurami i wypracowanymi rozwiązaniami
  • przekazywanie bardziej złożonych zapytań do odpowiednich zespołów wsparcia IT,

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz nagrań głosowych na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017