Podstawowe informacje

Asystent ds. rekrutacji

WE CAN DO HR SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdynia, Pomorskie

Data publikacji:
13-12-2018

Data ostatniej aktualizacji:
17-01-2019

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, brak danych

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
brak danych

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
monsterpolska.pl

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds. rekrutacji
WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.
Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.
Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, Socjologia lub Psychologia).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z sektora rekrutacji bardzo mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość języka szwedzkiego, norweskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność samodzielnego działania oraz dobra organizacja pracy.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów.
  • Znajomość technik budowlanych mile widziana.
  • prawo jazdy (wskazane).
  • gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus karta Multisport oraz ubezpieczenie Medicover,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system regularnych szkoleń wewnętrznych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Świętojańska 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Asystent ds. Rekrutacji ze znajomością języka rosyjskiego
Gawo Recruitment Gdynia, Pomorskie

Opis oferty pracy: Asystent ds. Rekrutacji ze znajomością języka rosyjskiego Firma Gawo zatrudni stażystę do pracy w dziale rekrutacji. Wymagania: - biegła znajomość j. rosyjskiego w mowie i w piśmie - komunikatywność - praktyczne umiejętności sprawnego posługiwania się narzędziami "

Konsultant ds. Rekrutacji
Grupa Progres Sopot, Pomorskie

Opis oferty pracy: Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Firma specjalizuje się w pracy tymczasowej, rekrutacjach stałych, doradztwie biznesowym i szkoleniach oraz w optymalizacji procesów HR-owych. Eksperc"

Specjalista ds. Rekrutacji
JDM Recruitment Rumia, Pomorskie

Firma JDM Group Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku świadcząc usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz agencji pracy tymczasowej. Świadcząc usługi dla rynku pracy, działamy z myślą o ludziach, dla których i z którymi pracujemy – również o nas samych. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw"

asystent specjalisty ds. administracji

asystent specjalisty ds. administracji miejsce pracy: gdynia     zadania i obowiązki: ·       sporządzanie faktur sprzedażowych, ·       wprowadzanie faktur zakupowych, ·       kompletowanie dokumentów transportowych, ·       archiwizacja dokumentów, ·       obsługa korespondencji przy"

Asystent ds. rejestracji próbek
J.S Hamilton Poland SA Gdynia, Pomorskie

Opis oferty pracy: J.S. HAMILTON POLAND S.A.  (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych   Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:   A"

Asystent ds. Obsługi Pacjenta
Gi Group Sp. z o.o. Gdańsk, Pomorskie

19/jobs.pl Zakres obowiązków: odbieranie połączeń przychodzących - wyłącznie! umawianie wizyt lekarskich i badań dzielenie się wiedzą o produktach firmy (pakietach medycznych) opiekowanie się Pacjentami i rozwiązywanie ich problemów "