Podstawowe informacje

Asystent ds. Produktu

KS SPORT M.KUJAWA, M.KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Malbork, Pomorskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds. Produktu

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera, znajomość MS Office,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Matematyka, Finanse, Ekonomia lub pokrewne) Wyciąganie wniosków i przedstawianie swoich rekomendacji na podstawie analiz umiejętność pracy w zespole otwartość na zmiany i chęć do nauki zaangażowanie, pomysłowość i inicjatywa mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie oraz bieżącą analizę oferty produktowej firmy, wybór modeli do akcji promocyjnych realizowanych w ramach sieci inicjowanie ruchów towarowych pomiędzy kanałami sprzedaży oraz w ramach sieci sprzedaży detalicznej opracowywanie oraz bieżącą analizę raportów sprzedażowych i towarowych obsługę procesu zakupów w tym czynny udział w kontraktacjach bieżącą kontrolę stanów magazynowych bieżącą komunikację w kwestiach dotyczących produktu z jednostkami sprzedaży

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018