Szczegóły oferty

Asystent ds. Produktu

KS SPORT M.KUJAWA, M.KRAWCZYK SPÓŁKA JAWNA

OFERTA NIEAKTUALNA

malbork, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-12

Data wygaśnięcia:
2018-06-20

Umowa zlecenie/dzieło, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Asystent ds. Produktu - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: obsługa komputera, znajomość MS Office,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Matematyka, Finanse, Ekonomia lub pokrewne) Wyciąganie wniosków i przedstawianie swoich rekomendacji na podstawie analiz umiejętność pracy w zespole otwartość na zmiany i chęć do nauki zaangażowanie, pomysłowość i inicjatywa mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie oraz bieżącą analizę oferty produktowej firmy, wybór modeli do akcji promocyjnych realizowanych w ramach sieci inicjowanie ruchów towarowych pomiędzy kanałami sprzedaży oraz w ramach sieci sprzedaży detalicznej opracowywanie oraz bieżącą analizę raportów sprzedażowych i towarowych obsługę procesu zakupów w tym czynny udział w kontraktacjach bieżącą kontrolę stanów magazynowych bieżącą komunikację w kwestiach dotyczących produktu z jednostkami sprzedaży

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).