Podstawowe informacje

Asystent ds administracyjnych i obsługi klientów

OFERTA NIEAKTUALNA

Ryn, Małopolskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds administracyjnych i obsługi klientów

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: Prawo jazdy kat.B - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - pożądane
  • angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,komunikatywność, znajomość technik negocjacji, odpowiedzialność, dobra znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie ofert handlowych i innych, administracyjna i organizacyjna obsługa Klienta, wsparcie Zespołu ds Sprzedaży i Promocji w prowadzeniu projektów sprzedażowych, aktualizowanie baz danych i bieżąca obsługa systemów sprzedażowych, analiza działań konkurencji i bieżące monitorowanie rynku, analizowanie danych sprzedazowych i raportowanie do bezpośredniego przełożonego, obsługa biura.

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce Sienkiewicza 13a Wieliczka 32-020 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: skierowanie, CV

Język(i) aplikowania: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018