Szczegóły oferty

Asystent ds. administracyjno-handlowych

OFERTA NIEAKTUALNA

piaseczno, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-26

Data wygaśnięcia:
2018-06-01

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Asystent / pomocnik

Zarobki:
od 1600 PLN

Artykuł Asystent ds. administracyjno-handlowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: dobra organizacja pracy, komunikatywność - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • organizowanie pracy biura, dbanie o stałą dostępność towarów, negocjowanie warunków handlowych z firmami z Chin, zamawianie towarów u dostawców z Chin

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język(i) aplikowania: polski Dodatkowy opis: organizowanie pracy biura, dbanie o stałą dostępność towarów, negocjowanie warunków handlowych z firmami z Chin, zamawianie towarów u dostawców z Chin

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).