Podstawowe informacje

Asystent ds. administracyjno-handlowych

OFERTA NIEAKTUALNA

Piaseczno, Mazowieckie

Data publikacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds. administracyjno-handlowych

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie ogólnokształcące, typ: handlowe - umiejętności: komunikatywność - języki obce: chiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy biura, dbałość o stałą dostępność towarów, zamawianie towarów u dostawców z Chin, negocjowanie warunków handlowych z firmami z Chin

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie Szkolna 20 Piaseczno 05-500

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: organizacja pracy biura, dbałość o stałą dostępność towarów, zamawianie towarów u dostawców z Chin, negocjowanie warunków handlowych z firmami z Chin

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017