Podstawowe informacje

Asystent ds. administarcyjno-handlowych

SON-SABAS SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wola Mrokowska, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
asystent / pomocnik

Zarobki:
minimum 1600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent ds. administarcyjno-handlowych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: komunikatytwność
  • dobry kontakt z klientami - języki obce: wietnamski - w mowie: podstawowy, w piśmie: słaby

Zakres obowiązków:

  • organizowanie procesu sprzedaży w przedsiębiorstwie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami., część klientów stanowią osoby narodowości wietnamskiej, dlatego wymagana jest podstawowa znajomość języka wietnamskiego

Sposób aplikowania:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty potrzebne do zgłoszenia się na ofertę: CV

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: organizowanie procesu sprzedaży w przedsiębiorstwie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami., część klientów stanowią osoby narodowości wietnamskiej, dlatego wymagana jest podstawowa znajomość języka wietnamskiego

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.05.2018