Podstawowe informacje

Asystent do spraw księgowości

OFERTA NIEAKTUALNA

Kartuzy, Pomorskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 1000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Asystent do spraw księgowości

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane

Zakres obowiązków:

  • POMOC W PROWADZENIU AKT OSOBOWYCH, ZGŁASZANIE ORAZ WYREJESTROWYWANIE PRACOWNIKÓW, SPRAWDZANIE REJESTRÓW SPRZEDAŻY ORAZ ZAKUPÓW, WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KSIĘGOWEGO, PORZĄDKOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH ORAZ OPISYWANIE DEKRETÓW.

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kartuzach Mściwoja II 4 Kartuzy 83-300

SKIEROWANIE

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017