Podstawowe informacje

architekt

Archi Group Adam Kuropatwa

OFERTA NIEAKTUALNA

Śląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
09-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - architekt

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat)
  • wykształcenie wyższe lub student, umiejętność szybkiego uczenia się, znajomość programu ArchiCad. Znajomość programu 3ds max będzie dużym atutem

Zakres obowiązków:

  • praca przy ciekawych tematach związanych z wnętrzami prywatnymi i komercyjnymi, a także przy projektach architektonicznych. Strona internetowa firmy http://archigroup.pl/

Wytyczne do aplikacji:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

dokumenty aplikacyjne i portfolio

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018