Podstawowe informacje

architekt

Szpilewicz Architekci

OFERTA NIEAKTUALNA

Nowa Wieś Lęb., Pomorskie

Data publikacji:
09-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 6000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - architekt

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat) - umiejętności: bardzo dobra obsługa komputera
  • AUTOCAD Level I,II - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: bardzo dobry
  • - ukończone studia I i II stopnia (lub jednolite) na wydziale architektury - biegła znajomość warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, prawa budowlanego - znajomość otoczenia formalno - prawnego dla ogólnie rozumianego procesu przygotowania inwestycji

Zakres obowiązków:

  • architekt

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Brak danych.

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 03.11.2017