Szczegóły oferty

Aparatowy/a urządzeń rozlewniczych

ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

lublin, lubelskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-03

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2200 PLN

Artykuł Aparatowy/a urządzeń rozlewniczych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWEWE Z WYMIANĄ BUTLI GAZOWYCH - pożądane - inne zawody: Operator maszyny rozlewniczej
  • Dbanie o bezpieczeństwo w pracy. Odpowiedzialność. Dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym (pn-pt). Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń rozlewniczych. Dbanie o jakośc wyrobu, przestrzeganie norm. Obsługa wózka widłowego. Przestrzeganie przepisów BHP

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Język(i) aplikowania: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).