Podstawowe informacje

Aparatowy/a urządzeń rozlewniczych

ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Lublin, Lubelskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
03-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Aparatowy/a urządzeń rozlewniczych

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • kandydat powinien posiadać następujące uprawnienia: Książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWEWE Z WYMIANĄ BUTLI GAZOWYCH - pożądane - inne zawody: Operator maszyny rozlewniczej
  • Dbanie o bezpieczeństwo w pracy. Odpowiedzialność. Dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym (pn-pt). Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń rozlewniczych. Dbanie o jakośc wyrobu, przestrzeganie norm. Obsługa wózka widłowego. Przestrzeganie przepisów BHP

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć następujące dokumenty: CV

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018