Szczegóły oferty

Angular Developer

Devire

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-05-08

Data pierwszej publikacji:
2019-05-06

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-06

Data wygaśnięcia:
2019-07-04

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
jobs.pl

Numer referencyjny: jobs.pl
Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Dla naszego klienta, amerykańsko-polskiej firmy dostarczającej jak najlepszy Customer Experience (CX), dzięki innowacyjnym rozwiązaniom digital sales, poszukujemy obecnie Angular Developera.

Osoba na tym stanowisku dołączy do dynamicznie rozwijającego się działu R&D, pracującego nad doskonaleniem innowacyjnych aplikacji skierowanych na rynek farmaceutyczny.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie innowacyjnych aplikacji webowych z wykorzystaniem frameworka Angular 5
  • Czynny wkład w projektowanie / udoskonalanie architektury systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wytworzonych przez Ciebie elementów systemu
  • Udział w spotkaniach dotyczących koncepcji technicznej systemu
  • Współpraca z UX/UI przy projektowaniu oraz implementacji projektów graficznych interfejsu aplikacji

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych
  • Bardzo dobrą znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Bardzo dobrą znajomość Angular 5, CSS3, HTML5, JavaScript
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w pracy z produktami Atlassian (JIRA/Confluence)
  • Znajomość zagadnień Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • Otwartość na nowe technologie
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Pracę w innowacyjnym zespole R&D
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • Pracę w nowoczesnych technologiach takich jak: GraphQL, WebSocket, Html Cavas, Angular 5, ngrx

www.devire.pl