Szczegóły oferty

Analityk Sprzedaży i Marketingu w kanale E-Commerce

Hudson Global Resources

OFERTA NIEAKTUALNA

ożarów mazowiecki, mazowieckie

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-17

Data wygaśnięcia:
2018-11-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

top
Naszym Klientem jest międzynarodowy producent i dostawca najwyższej jakości produktów konsumenckich. Firma jest liderem w dziedzinie poprawy jakości wody pitnej oraz dostosowania jej parametrów do indywidualnych potrzeb konsumentów. Jest wyspecjalizowana w filtrowaniu wody wykorzystywanej w gospodarstwach domowych, restauracjach, w urządzeniach vendingowych oraz w dystrybutorach wody na całym świecie.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, spółka zamierza zatrudnić osobę na nowe stanowisko:

Location: Ożarów Mazowiecki
Nr ref.: PL_768864

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i monitorowanie nowoczesnych narzędzi marketingowych we współpracy
    z partnerami handlowymi kanału online (bidding, kampanie mailingowe oraz bannerowe), wprowadzanie nowych rozwiązań,
  • Monitorowanie i optymalizacja efektywności działań sprzedażowych w kanale tradycyjnym
    i online we współpracy z działami sprzedaży i marketingu, optymalizacja kosztów, kontrola budżetu,
  • Rozwój narzędzi analitycznych - analiza efektywności sił sprzedaży i działań marketingowych,
  • Identyfikacja trendów i zachowań konsumenckich, optymalizacja ścieżki zakupowej,
  • Praca z narzędziami analitycznymi np.: Google Analitics, Tradewatch, raporty sprzedaży, itp.,
  • Tworzenie i koordynacja kampanii online we współpracy z osobami odpowiedzialnymi za zakup mediów,
  • Współpraca z analitykami i osobami odpowiedzialnymi za kanał online w oddziałach zagranicznych firmy – wymiana informacji i doświadczeń.

Wymagania:

  • Zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność tworzenia raportów oraz ich prezentacji,
  • Doświadczenie w obszarze digital marketing, planowaniu i wdrażaniu kampanii online, optymalizacji treści oraz kampanii SEM/SEO, remarketingu, AdWords, Facebook Ads, social media, content marketingu,
  • Doświadczenie B2C, idealnie w digital, e-commerce, FMCG lub handlu detalicznym,
  • Znajomość specyfiki działania i narzędzi partnerów biznesowych funkcjonujących online,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Duże doświadczenie w Excel i Power Point,
  • Inicjatywa oraz umiejętność organizacji pracy samodzielnej i efektywnej komunikacji z zespołem.
Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z podanym numerem referencyjnym PL_768864 klikając w przycisk Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hudson Global Resources Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, Plac Trzech Krzyży 18 i jej klientów moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".