Szczegóły oferty

Analityk Biznesowy - telekomunikacja

Dacomet

OFERTA NIEAKTUALNA

bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania:
2018-04-14

Data pierwszej publikacji:
2018-04-13

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-21

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Jesteśmy firmą telekomunikacyjną obecną na rynku od 1993 roku. Realizujemy projekty dla firmy Nokia – lidera nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz procesów produkcyjnych. Nasz zespół wsparcia technicznego codziennie obsługuje klientów zagranicznych na całym świecie. Naszym celem jest zapewnienie klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych.

Bydgoszcz

Zakres obowiązków

  1. Przeprowadzanie analiz wykonalności i zakresu projektów.
  2. Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie projektem w celu ustalenia priorytetów.
  3. Analiza dokumentów biznesowych i przygotowywanie szczegółowych specyfikacji zgodnej z wymaganiami.
  4. Zapewnienie wsparcia poprzez koordynowanie procesów interpretacji i gromadzenia danych z różnych baz danych.
  5. Uczestniczenie w testach funkcjonalnych, integracyjnych oraz akceptacyjnych.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne.
  2. Doświadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Danych.
  3. Doświadczenie w zarządzaniu projektami przy wykorzystaniu metody Agile.
  4. Doświadczenie w projektach z obszarów telekomunikacji.
  5. Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania.
  6. Mile widziana umiejętność pracy z wykorzystaniem platformy deweloperskiej  PEGA.
  7. Komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie.

Oferujemy

  1. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie,
  3. Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  4. Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."