Podstawowe informacje

Analityk biznesowy K/M (j. angielski)

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
23-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 15000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Analityk biznesowy K/M (j. angielski)

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: administracyjne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - inne zawody: Analityk biznesowy, staż: 4 lat
  • wykształcenie wyższe- administracja
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, doświadczenie w analizie biznesowej, w banku inwestycyjnym lub w podobnym sektorze oraz w kompleksowej analizie danych i prezentacji wyników do podjęcia decyzji. Obowiązki: 1.Zarządzanie interesariuszami
  • 2.Określanie wymogów
  • 3.Kierowanie testami
  • 4.Specjalista merytoryczny (SME) w zespole dyrektora ds. ryzyka (CRO)
  • 5.Kierowanie zespołem projektowym.

Zakres obowiązków:

  • j.w.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04-111 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie cv

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 25.05.2018