Szczegóły oferty

Analityczka/Analityk ds. Informatyki Śledczej w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć

EY (dawniej Ernst & Young)

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, mazowieckie

Data dodania:
2019-06-12

Data pierwszej publikacji:
2019-06-11

Data ostatniej aktualizacji:
2019-07-20

Data wygaśnięcia:
2019-07-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Wymagane języki:
angielski

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Analityczka/Analityk ds. Informatyki Śledczej
w Zespole Zarządzania
Ryzykiem Nadużyć

Każde przestępstwo lub nadużycie pozostawia ślady . Jeśli do jego popełnienia były wykorzystywane urządzenia elektronicznie, to można zabezpieczyć ich dane, a zidentyfikowane ślady wykorzystać jako dowody przeciwko sprawcom.  Zespół Informatyki Śledczej  prowadzi cyber-dochodzenia i pomaga organizacjom w zebraniu dowodów oraz identyfikacji osób odpowiedzialnych.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Będziesz zabezpieczać i analizować dane z różnych urządzeń – komputerów, smartfonów, systemów IT, a następnie opracowywać zebrany materiał tak, żeby mógł być wykorzystany jako dowód. Koleżanki i koledzy z naszego Zespołu nauczą Cię i będą wspierać w planowaniu oraz wykonywaniu kopii binarnych, przygotowywaniu danych do analizy, ich interpretacji i opracowaniu raportów.

Dowiesz się, jakie cechy muszą spełniać dowody jeśli mają być wykorzystane w postępowaniu sądowym oraz czego potrzebują audytorzy śledczy, żeby skutecznie ustalić sprawców. Wspomoże Cię w tym również cykl specjalistycznych szkoleń prowadzonych przez najlepsze organizacje na świecie (SANS, GuidanceSoftware/ Opentext).

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Ref. no: WAR00157

Twoje główne zadania:

  • Planowanie i zabezpieczanie danych z urządzeń elektronicznych i systemów IT,
  • Analiza i interpretacja zabezpieczonych danych oraz opracowywanie dowodów, zgodnie z zasadami informatyki śledczej, w sposób umożliwiający ich dalsze wykorzystanie,
  • Aktywna współpraca z audytorami śledczymi.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Znajomość składowych systemów IT i zrozumienie zależności między nimi (sprzęt, oprogramowanie w tym systemy bazodanowe, komponenty sieciowe itp.),
  • Bardzo dobra znajomość systemu MS Windows (różne wersje),
  • Podstawowa znajomość systemów MacOS, Linux, Android, iOS,
  • Umiejętność samodzielnego montażu i demontażu sprzętu IT,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1).

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języków skryptowych - np. Ruby, Python, PowerShell, SQL,
  • Znajomość narzędzi związanych z informatyką śledczą - np. FTK Imager, EnCase Forensic, Cellebrite UFED, XRY, Magnet AXIOM,
  • Znajomość narzędzi związanych z eDiscovery - np. NUIX, Relativity,
  • Wykształcenie inżynierskie.

Kogo szukamy:

Absolwentów i osób rozpoczynających karierę zawodowa, które są nastawione na osiągnięcie celu i rozwój w obszarze technologii IT, a przy tym chcą widzieć wymierne wyniki swojej pracy.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty Różnorodne doświadczenie
w różnorodnych zespołach Indywidulna
mapa szkoleń Elastyczny czas
i miejsce pracy Dedykowany
Career Counselor Program EY
Care&Wellness Owoce
w biurze Biuro z ładnym widokiem
i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał. Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.