Podstawowe informacje

Ajent prowadzący salonik prasowy, ((Galeria Emma, Mińsk Mazowiecki) k/m

Kolporter Sp. z o.o. Sp. k.

OFERTA NIEAKTUALNA

Kielce, Mazowieckie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
12-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 4800 PLN

Praca - Ajent prowadzący salonik prasowy, ((Galeria Emma, Mińsk Mazowiecki) k/m

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: brak lub niepełne podstawowe - umiejętności: Obsługa kas fiskalnych - inne zawody: Sprzedawca w branży przemysłowej, staż: 3 miesięcy
  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe. Umiejętności: obsługa komputera, kas fiskalnych. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie saloniku prasowego, zamówienia, obsługa klienta, sprzedaż, wdrożenie promocji itp. Praca na stacji metra Pole Mokotowskie. Zgłoszenia: tel. 510031340, e-mail: rafal.golebiowski@kolporter.com.pl

Zakres obowiązków:

  • jw.

Sposób aplikowania na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018