Szczegóły oferty

Ajent - Business Partner

SO! COFFEE

OFERTA NIEAKTUALNA

łódź, łódzkie, Polska

Data dodania:
2018-10-08

Data pierwszej publikacji:
2018-09-28

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-28

Data wygaśnięcia:
2018-10-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Międzynarodowy koncern, prowadzący juz od ponad 20 lat na terenie całej Polski, między innymi sieć kawiarni i restauracji, poszukuje kandydata na stanowisko: Ajent-Business Partner do poprowadzenia kawiarni zlokalizowanej na terrenie portów lotniczych.
Łódź - Port Lotniczy

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownik Zmiany, Menadżer?
Lubisz pracować zgodnie ze standardami?
Chciałbyś się rozwijać, zostać szefem i poprowadzić kawiarnie?

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmował?

  • Kompleksowe zarządzanie/ prowadzenie kawiarni
  • Rekrutacja załogi
  • Zamawianie  towaru
  • Sporządzanie inwentaryzacji
  • Profesjonalne podejście do obsługi gościa
  • Budowanie sprzedaży
  • Posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

Poszukiwane kompetencje

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Umiejętność zarządzania i rekrutowania
  • Praca ze standardami
  • Mile widziane doświadczenie w gastronomii sieciowej
  • Doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

Co od nas dostajesz?

  • Prowadzenie w pełni wyposażonej kawiarni na podstawie umowy agencyjnej
  • Bezkosztowe zamawianie towaru
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do rozpoczęcia współpracy
  • Stałą opiekę szkoleniową oraz wsparcie Kierownika Regionalnego
  • Możliwość prowadzenia biznesu rodzinnego lub/i z przyjaciółmi
  • Wynagrodzenie w wysokości 5 000 zł po odliczeniu kosztów związanych z prowadzeniem lokalu
  • Kartę benefit ze zniżką
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia medycznego w atrakcyjnej cenie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.