Szczegóły oferty

Agent Ubezpieczeniowy

TUnŻ WARTA S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-09-06

Data pierwszej publikacji:
2018-09-06

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-06

Data wygaśnięcia:
2018-10-06

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: AU/AK/Z/07/18

Jeżeli:

  • szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,
  • cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,
  • łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,
  • lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.

Twoim zadaniem będzie:

  • aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny,
  • ścieżkę kariery uzależnioną od osiąganych rezultatów pracy,
  • pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne,
  • współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dodatkowo dla najlepszych czekają wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody.

Nasze oczekiwania:

  • otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta,
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Dołącz do nas!

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O WYSŁANIE CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU "Aplikuj teraz"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agent ubezpieczeniowy
Ogłoszenie użytkownika OLX wrocław, dolnośląskie

zakręć się za lepszą pracą! zostań agentem pzu. agent ubezpieczeniowy kim jest agent? to człowiek, który zna się na ludziach, rozumie ich i lubi z nimi pracować. a na tym właśnie polega jego zawód - zawód, który budzi zaufanie i naprawdę się liczy. nasi agenci zapewniają swoim klientom spokój, bo sprzedają bogatą ofertę dobrych produktów - ubezpieczeń pzu

Agent finansowy

firma związana z branżą finansową z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku poszukuje pracownika na stanowisko: agent finansowy   bez doświadczenia! od kandydata oczekujemy:            •          kultury osobistej, punktualności            •          systematyczności, samodzielności            •          umiejętności organizowania własnego czasu pracy            •          umiejętności współpracy            •          prawa jazdy kat

Agent ochrony
Solid Security wrocław, dolnośląskie

Opis oferty pracy: Praca w ochronie na obiektach handlowych. Mile widziani pracownicy z doświadczeniem, studenci studiów zaocznych. Po okresie próbnym, dla osób zaangażowanych umowa o pracę. Napisz wiadomość

Agent Celny
Grafton Recruitment Sp. z o. o. wrocław, dolnośląskie

Agent Celny Wrocław 5-26-53100 Dla naszego klienta branży transportowej i logistycznej obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Agenta Celnego Miejsce pracy: Wrocław Zadania: -uczestniczenie w obsłudze importowanych przesyłek -przygotowanie dokumentacji celnej -kontakt z klientem     Wymagania: -aktualny

Agent celny

zadania: praca administratora ds. celnych polega między innymi na:   nadawaniu odpowiednich kodów celnych; przygotowywaniu dokumentów celnych; kontakcie z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; pracach administracyjnych; wsparciu procesów zachodzących w dziale.   wymagania: minimum 1 rok doświadczenia przy odprawie importowej towarów

Agent celny

wymagania:   aktualny wpis na listę agentów celnych ; dobra znajomość programów z rodziny ms office; dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w grupie; gotowość do pracy w godzinach porannych lub popołudniowych, rozpoczęcie pracy o godznie 6:00 lub 14:00; dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; mile widziana znajomość programu sgk planus